Zdravotnická zařízení

Informace a reklama pro návštěvníky, pacienty a personál

Proč AD24?

Pasivní příjem do rozpočtu zdravotního zařízení

Zdravotnické zařízení je velmi zajímavý prostor pro inzerenty. Naše reklamní samoobsluha vám vygeneruje pasivní příjem bez vašeho aktivního zapojení do celého procesu. Můžete využít vaši stávající obrazovku. Není třeba ji měnit za novou. Lze navolit, kolik procent z obsahu panelu vyhradíte pouze pro zdravotnické zařízení. Obrazovka vám poskytne více informací o vašich pacientech (počet čekajících v různých časech). O vše se postará naše chytré zařízení.

Bezpečnost

Veškerý obsah musí splňovat základní kritéria slušnosti, musí být v souladu se zákony i morálkou. Kontrolu obsahu provádíme pečlivě a garantujeme její výsledek. Sami si zvolíte, jaké skupiny reklam u vás nechcete. Tyto reklamy se u vás neobjeví. Vše je plně automatizované a zcela pod kontrolou. Bereme na sebe plnou zodpovědnost. 

Inzerce vašich dodavatelů

Vaši dodavatelé budou moci inzerovat na vašem zařízení přímo a bez prostředníků. Stejně tak budou moci inzerovat obchodníci a poskytovatelé služeb nejen z blízkého okolí. Náležitě ocení možnost cíleně inzerovat přímo ve vašem zdravotnickém zařízení.

Vzdělávejte obyvatele

Platforma AD24 je vhodný nástroj pro Vaše náborová videa, dále je vhodná ke vzdělávání a prevenci obyvatel v oblasti zdraví. 

Zkuste si sami, jak jednoduše lze dnes zadat digitální reklamu mimo domov

AD24 je česká platforma, jejímž cílem je vytvořit širokou síť majitelů reklamních obrazovek napříč ČR, tím fakticky zlevnit digitální reklamu mimo domov a přidat možnosti zacílení jako na internetu.

Kromě komerčních účelů dokážeme změnit reklamní prostor na informační portál a propojit tak naši platformu například s chytrými městy, městskou a státní správou, místními dopravci a integrovaným záchranným systémem. Celý systém je navíc autonomní, zabezpečený a může fungovat i v případě krizové situace.

Pojďmě to probrat osobně