Digitální reklama mimo domov ve 4 krocích

Založte si reklamní kampaň či publikujte jakékoliv jiné sdělení na našich obrazovkách během 4 kroků a za méně než 3 minuty.

1. krok – Registrace

Potřebujeme pár informací, abychom vás mohli zaregistrovat. Jméno, email, telefon a nějaké prima bezpečné heslo. V profilu si následně můžete doplnit další firemní údaje.

krok-1
krok-2

2. krok – Nahrajte video nebo obrázek do nové kampaně

Video nebo obrázek minimálně v HD kvalitě (1920x1080). Reklama v tomto rozlišení bude na obrazovkách krásná. Nebráníme se ani 4K :-). Délka videa je na vás. Poradíme si s každou od 4 sekund do 2 minut. 

3. krok – Volba startu a konce kampaně a četnosti přehrávání

Při plánování se můžete vyřádit dle libosti. Kampaň lze pustit od data do data, anebo do vyčerpání nastaveného počtu kreditů. Četnost se nastavuje v počtu za hodinu a můžete tak udělat pro libovolné dny i části dne.

krok-3
krok-4

4. krok – Výběr obrazovek, na kterých má běžet kampaň

Vyberte si obrazovky, na kterých se má reklama objevit. Uvidíte předpokládanou cenu za týden pro kažkou obrazovku a případně i varování, pokud je obrazovka již plně obsazena nebo vypnutá. Výběrem nízké priority získáte neodolatelnou cenu, ale ztratíte garanci přehrání (když bude obrazovka plná, reklama se nepřehraje).

A je to.
Již jen sledujte, jak se kampani na obrazovkách daří.

Posledni-krok
report-kampane

Nečekejte, zákazníci také nečekají.


chat

Kdykoliv v průběhu tvorby kampaně se s námi můžete spojit přes ikonu chatu v pravém dolním rohu. Jsme k dispozici 7 dní v týdnu po 24 hodin.