Hrajeme fér na všechny strany

Nejsme supermani, abychom zvládli vše. Jsme otevřeni externím spolupracovníkům, kterým se náš projekt líbí.

Proč AD24?

Zajímavé a trvalé provize

Co je vaše. To je vaše. A navždy. Neomezujeme kontrakty na provize délkou jejich platnosti. Věříme v trvalé partnerství.

Jsme transparentní

Zveřejňujeme vzory smluv, které spolu uzavřeme. Žádné skryté paragrafy nebo formulace ve smlouvě. Chceme zlepšit veřejný reklamní prostor. Proto je pro nás slušnost na prvním místě.

Využijte svůj potenciál naplno

Předveďte nám své možnosti. Získejte trvalý příjem a staňte se nezávislým. Nezávislá reklama je nevysychající zdroj příjmů.

Zlepšete s námi reklamní svět a vaše okolí

Propojujeme reklamu, chytré město a městský život. Buďte s námi u toho. Budoucnost je před námi otevřená jako krásná kniha.

Vzorové smlouvy jsou vám k dispozici

AD24 je česká platforma, jejímž cílem je vytvořit širokou síť majitelů reklamních obrazovek napříč ČR, tím fakticky zlevnit digitální reklamu mimo domov a přidat možnosti zacílení jako na internetu.

Kromě komerčních účelů dokážeme změnit reklamní prostor na informační portál a propojit tak naši platformu například s chytrými městy, městskou a státní správou, místními dopravci a integrovaným záchranným systémem. Celý systém je navíc autonomní, zabezpečený a může fungovat i v případě krizové situace.

Pojďmě to probrat osobně