Integrovaný záchranný systém

Informujte obyvatele včas a dejte jim přesné pokyny

Proč AD24?

Varování a informace

V případě přírodní pohromy či havárie v průmyslu (povodeň, vichřice, požár, nebezpečná látka v ovzduší nebo řece), dejte lidem varování, informace a instrukce prostřednictvím obrazovek jak na ulici, tak i v budovách. 

Využijte obrazovky při hledání dětí či zločinců

Využijte obrazovky k urychlené distribuci fotografie ztraceného dítěte či hledané osoby. Zapojte okamžitě do hledání širokou veřejnost prostřednictvím propojených obrazovek .

Koordinace

Lidé potřebují vědět, co se děje, co se bude dít a jak se mají zachovat v krizových situacích. Sdělte jim vše potřebné prostřednictvím obrazovek. Sdělením zabráníte nedorozuměním, přehmatům, zmatkům i panice.

Vzdělávejte obyvatele

Platforma AD24 je vhodný nástroj pro vaše náborová videa. Je vhodná i ke vzdělávání a prevenci obyvatel v oblasti kriminality, požární ochrany, přírodních živlů či osobní bezpečnosti. 

Zkuste si sami, jak jednoduše lze dnes zadat digitální reklamu mimo domov

AD24 je česká platforma, jejímž cílem je vytvořit širokou síť majitelů reklamních obrazovek napříč ČR, tím fakticky zlevnit digitální reklamu mimo domov a přidat možnosti zacílení jako na internetu.

Kromě komerčních účelů dokážeme změnit reklamní prostor na informační portál a propojit tak naši platformu například s chytrými městy, městskou a státní správou, místními dopravci a integrovaným záchranným systémem. Celý systém je navíc autonomní, zabezpečený a může fungovat i v případě krizové situace.

Pojďmě to probrat osobně