Chci obrazovku. Jak na to?

Nečeká Vás žádná investice. Obrazovku a veškerou nutnou technologii vám dáme k dispozici zcela zdarma. Rovněž zdarma provedeme veškerou instalaci všech zařízení včetně nastavení.

Co získám?

Finance

Díky zapojení do moderní a inovativní platformy vyděláte až 25% z celkového měsíčního výnosu obrazovky. Výše výnosu je variabilní dle typu provozovny, její velikosti a umístění. Finální výši se od nás dozvíte ještě před podpisem smlouvy.

Podporu prodeje

Vaši dodavatelé budou moci inzerovat ve vaší provozovně přímo a bez prostředníků. Stejně tak budou moci inzerovat obchodníci a poskytovatelé služeb nejen z blízkého okolí. Vy sami si rozhodnete, jaké typy a druhy reklam ve vaší provozovně nepovolíte.

Jistotu

Naše platforma zajišťuje obrazovkám placený reklamní obsah. Obrazovka je samoobslužná – sama se zapne i vypne dle plánu a v případě problému se sama opraví. Obsah musí být v souladu se zákony, proto provádíme pečlivou kontrolu obsahu a garantujeme výsledek.

Chytrou provozovnu

Zapojíte se do vznikající sítě chytrých provozoven, které umí komunikovat se svými městy i občany. Provozovna se stane ústy vašeho města či vesnice. Pomůžete posílit informovanost, bezpečnost i odpovědnost ve vašem okolí i celém regionu.