Nejen reklamou je přínosná naše obrazovka

Složitý vyvolávací systém je minulostí.

Moderní, konfigurovatelný, více zastávkový vyvolávací systém

Jednoduchý, přehledný a dobře ovladatelný.

Moderní vyvolávací systém si musí vystačit s minimem komponent a poskytnout největší možnou variablitu. Bezdrátové řešení nenutí ke zbytečným rozvodům kabelů. Více zastávkové lístky umožňují skvělou variabilitu, který pokryje všechny možné scénaře v daném provozu.

Propojení s reklamním systémem umožní snížit náklady na jeho provoz a zároveň zpestřit prostor čekárny. Vyvolávací systém přitahuje pozornost k obrazovce, což velmi ocení všichni inzerenti.

Bez drahého hardware

Využívá hadrware reklamní obrazovky. Není tak třeba dalších vsokých nákladů a výdajů.

Možnost více zastávek lístků

Přizpůsobitelný každé situaci. Lístek s číslem může mít i více než jednu zastávku. Lze tak pacienta se stejným číslem vyvolávat postupně na z více míst.

Od malého po velý rozsah

Neexistuje omezení velikosti. Od jedné čekárny pro jednu ordinaci až po celé oddělené či celou nemocnici.

AD24 je česká platforma, jejímž cílem je vytvořit širokou síť majitelů reklamních obrazovek napříč ČR, tím fakticky zlevnit digitální reklamu mimo domov a přidat možnosti zacílení jako na internetu.

Kromě komerčních účelů dokážeme změnit reklamní prostor na informační portál a propojit tak naši platformu například s chytrými městy, městskou a státní správou, místními dopravci a integrovaným záchranným systémem. Celý systém je navíc autonomní, zabezpečený a může fungovat i v případě krizové situace.

Proč AD24

Žádné blokování zobrazení reklam

Můžete si být 100% jistí, že reklama bude viděna. Venkovní reklama je imunní vůči blokování reklam, které znáte z online prohlížečů.

Vysoká úspěšnost

Lidé jsou více otevřeni reklamám v reálném světě, i více otevření reakcím a zpětné vazbě. Navíc v prostředí, kde mají čas reklamu opravdu shlédnout. A to vše za bezkonkurenční ceny.

Jednoduché a transparentní cílení

Vyberte si, kdy a kam chcete zacílit svoji reklamu a doručit zprávu zákazníkům. Umožňujeme dokonalé geografické cílení do mikroregionů.

Sledování efektivity kampaně

Platforma AD24 je plně odolná proti podvodům, zneužití i falešnému přehrávání. Využívejte verifikovaná data ke kvalitní analýze, abyste mohli měřit reálný dopad vaší kampaně a lépe tak řídit vaše marketingové aktivity. Čísla o počtu zhlédnutí jsou reálně změřená pomocí umělé inteligence.

Flexibilní rozpočet a žádná povinná minimální útrata

Vytvořte si kampaň dle vašich finančních možností bez ohledu na to, jak jsou velké či malé.

Pojďmě to probrat osobně