Využíváme nejnovější technologie

Jsme dva kroky napřed. Technologie, měření, jednoduchost.

Umíme více, než se může zdát

Jsme dva kroky před konkurencí a náskok hodláme udržet. Naše řešení poskytuje kvalitní mix bezpečnosti, možností a příležitostí.

Proof Of Display

Standard kontroly přehrávání obsahu na obrazovce posouváme na novou úroveň. Senzor zabudovaný v části s kamerou garantuje inzerentům 100% jistotu reálného přehrání. Umělá inteligence inzerentům počítá ke každému konkrétnímu přehrání reálná shlédnutí. 

Měření

Platforma AD24 vám umožní změřit dopad a výsledek vámi zadané reklamní kampaně. Obrazovky vám online a real-time poskytnou informace o přehrávání i přesném shlédnutí. Při nastavení měření vašich online kanálů, můžete získat komplexní přehled o dopadu kampaně na vaše obchodní aktivity. A to vše v souladu s GDPR bez narušení soukromí.

Výkon

Naše zařízení není jen obyčejný přehrávač. Je to dokonale sladěný stroj, který se umí sám opravit a zotavit. Hlídá snahu o manipulaci s obsahem na obrazovce a povídá si s dalšími body v chytré síti. Na celou instalaci včetně obrazovky potřebuje pouze jednu zásuvku na 230V.

Z práce, domova i na dovolené

Nezáleží, zda jste zrovna u PC, s tabletem nebo mobilem v ruce či u grafika v kanceláři. S naší platformou můžete pracovat odkudkoliv a kdykoliv. Všechna data máme ihned po ruce.

100% jistota přehrání a účtování

Garantujeme přehrávání pomocí vícenásobných kontrolních mechanizmů nezávislých na digitální obrazovce. V případě detekce problému, systém přestává přehrávání reklam účtovat. Platíte jen to, co bylo opravdu přehráno a viděno.