Využíváme nejnovější technologie

Jsme dva kroky napřed. Technologie, měření, jednoduchost.

Umíme více, než se může zdát

Jsme dva kroky před konkurencí a náskok hodláme udržet. Naše řešení poskytuje kvalitní mix bezpečnosti, možností a příležitostí.

Proof Of Display

Standard kontroly přehrávání obsahu na obrazovce posouváme na novou úroveň. Náš senzor zabudovaný v části s kamerou garantuje inzerentům 100% jistotu, že platí jen za to, co bylo opravdu vidět. A kamera inzerentům spočítá, kdo jejich spoty viděl.

Měření shlédnutí i demografie

Reklamní kampaň má smysl dělat, pokud si můžete změřit její dopad a výsledek. Naše obrazovky vám online a real-time poskytnou informace o přehrávání i přesném shlédnutí. Když si nastavíte i měření vašich online kanálů, můžete získat komplexní přehled o dopadu kampaně na vaše firemní aktivity. A to vše v souladu s GDPR bez narušení soukromí.

Výkon i 1 x 230V pro celou instalaci

Naše zařízení není jen přehrávač. Je to dokonale sladěný stroj, který se o sebe umí postarat, když se něco nepovede. Umí se sám opravit, zotavit, hlídat snahu o manipulaci s obsahem na obrazovce a povídat si se světem.

Z práce, domova i na dovolené

Nezáleží, zda jste zrovna u PC, s tabletem nebo mobilem v ruce či u grafika v kanceláři. S naší platformou můžete pracovat odkudkoliv a kdykoliv. Všechna data máme ihned po ruce.

100% jistota přehrání a účtování

Garantujeme přehrávání pomocí vícenásobných kontrolních mechanizmů nezávislých na digitální obrazovce. V případě detekce problému, systém přestává přehrávání reklam účtovat. Platíte jen to, co bylo opravdu přehráno a viděno.