Propagujte váš business
na digitálních obrazovkách

Více informací se dočtete níže, anebo se můžete rovnou registrovat

Proč AD24?

Žádné blokování zobrazení reklam

Můžete si být 100% jistí, že reklama bude viděna. Venkovní reklama je imuní vůčí blokování reklam v prohlížečích. Oslovuje konzumenty v místech, kde neobtěžuje.

Vysoká míra úspěšnosti

Lidé jsou více otevřeni reklamám v reálném světě a jsou i více otevření reakcím a zpětné vazbě. Navíc v prostředí, kde mají čas reklamu opravdu shlédnout. A to vše za bezkonkurenční ceny.

Jednoduché a transparentní cílení

Vyberte si, kdy a kam chcete zacílit svoji reklamu a doručit zprávu zákazníkům. Dokonalé geografické cílení do mikroregionů. Prohlédněte si první krůčky.

Čísla od nás sedí

Platforma AD24 je plně odolná proti podvodům, zneužití a falešnému přehrávání i reportování. V případě problému se zastavuje účtování. Čísla o počtu shlédnutí jsou reálně změřená pomocí umělé inteligence.

Zasáhněte publikum v reálném světě a reálném čase

Inzerujte v bezpečném prostředí s bezkonkurenční viditelností a dopadem na vaši cílovou skupinu. Obrazovky umístěné ve fitness centrech, čekárnách či trafikách poskytují ideální míru pozornosti spotřebitelů k vaší reklamě. 

obrazovka s reklamou i informacemi
ipad s plánovačem

Vytvořte a naplánujte reklamy rychle a jednoduše v rámci naší online aplikace

Využijte intuitivní plánovač, který vás provede celým procesem během pár minut. Naplánujte si vaše reklamy do různých lokalit a v různé časy.

Měřte a sledujte efektivitu kampaně

Využívejte verifikovaná data k pořádné analýze, abyste mohli měřit dopad vaší kampaně a lépe tak řídit vaše marketingové úsilí.

měřící kamera
ipad s týdenním plánovačem

Flexibilní rozpočet a žádná povinná minimální útrata

Vytvořte si kampaň dle vašich finančních možností bez ohledu na to, jak jsou velké či malé.

100% jistota přehrání a účtování

Garantujeme přehrávání pomocí vícenásobných kontrolních mechanizmů nezávislých na digitálním panelu. V případě detekce problému, systém přestává přehrávání reklam účtovat. Platíte jen to, co bylo opravdu přehráno a viděno.

ipad s reporty