Zajistěte si pravidelný měsíční příjem

Využijte již existující TV či LCD obrazovky a začněte na nich vydělávat.

Proč AD24?

Využití již stávajících TV a LCD obrazovek

Žádné zbytečné nákupy či jiné náklady. Využijte to, co máte. Zapínání a vypínání TV si řešíme sami. Jen nám řeknete, odkdy do kdy má běžet.

Kolik vydělám?

Získáte % podíl z výnosu obrazovky. Vyděláme společně a nebo nevyděláme ani jeden. Máte tak jistotu, že motivace je i na naší straně.

Nechte vaše dodavatele, ať si inzerují sami

Vaši dodavatelé budou moci využít vaše zařízení přímo a bez prostředníků. Stejně tak se budou moci přidat i poskytovatelé služeb z okolí. Vy si rozhodnete, kdo smí a kdo nesmí u vás inzerovat.

Nic neprojde bez kontroly obsahu

Veškerý obsah musí splňovat základní kritéria slušnosti a být v souladu se zákony i morálkou. Kontrolu obsahu provádíme pečlivě a garantujeme její výsledek.

Prostor i pro vaše spoty

Zvolíte si, kolik procent z panelu chcete vyhradit pouze pro sebe. Můžete tak propagovat své vlastní produkty a služby. Přitom stále vyděláváte na ostatních reklamách.

Bez složité kabeláže

Stačí jen jeden napájecí kabel k TV a nic dalšího. Tak jednoduché to je. Nemusíte tahat zbytečné kabely k internetu nebo posilovat signál wifi.

Naše chytrá zařízení se o vše postarají

Tak malé, a tak chytré. Myslíme i na budoucnost, a proto používáme extrémně energeticky úsporné řešení. Vyvinuli jsme nástroj, který je šetrný k okolí, a přesto poskytuje vše, co je třeba.  Stále zůstává dokonale univerzální.

náš hardware
studie kamera

Inzerenti vás budou milovat

Měříme, zda je obrazovka v provozu a zda funguje správně. Inzerenti tak mají jistotu, že dostávají to, za co vám platí. V případě výpadku nebo jiného problému se obrazovka sama opraví.

Nechte si platit za reklamy stejně jako Google nebo Facebook

Získejte peníze z reklamy a podpořte tak své podnikání. Příjmy z reklamy již nejsou jen výsadou velkých společností, televizí či internetových gigantů.

ipad s reporty
lidé na veřejnosti

Žijte v symbióze se svým městem

Chytré řešení není jen o reklamě. Obrazovky jsou otevřeny pro městské informace, informace ze záchranného systému, hledání nezvěstných dětí nebo hledaných zločinců. Nekomerční sdělení obrazovky ukazují zdarma a mají pro ně speciálně vyhrazený čas.

Nabídněte vašim zákazníkům důležité informace 

Nejen reklamou živ je člověk. Zákazníci ocení, když se díky vaší obrazovce dozví i zajímavé informace ze svého města a okolí. Obrazovka ukazuje pouze lokální zprávy dle svého umístění.

obrazovka s informacemi
obrazovka jen s reklamou

Potřebujete obrazovku pouze pro reklamu?

Ne všude je možné využívat dolňková sdělení na obrazovce. Např. je obrazovka moc daleko od diváků a měnší text by byl nečitelný. Naše řešení s tím počítá a můžete využít rozložení bez doplňkových informací.

Nízká spotřeba a automatické vypínání připojené obrazovky

Myslíme i na ekologii a vaše náklady. Máme přehrávač s minimální spotřebou a dle provozních hodin obrazovky vypínáme, aby zbytečně nesvítila.

HW verze 11B