Podnikatelé a živnostníci

Podpořte své podnikání

Proč AD24?

Chci inzerovat

Potřebujete se zviditelnit? Vyjít z ekonomické krize? Mít efektivní reklamu na obrazovkách se zpětnou vazbou? Stačí tak málo – zaregistrovat se, nahrát média a nastavit kampaň. Vše je přehledné na jednom místě. Kampaň vytvoříte za 3 minuty ve 4 krocích.

Chci vydělávat

Vaše obchodní prostory vám mohou zajistit další pasivní příjem. Zapojte do naší sítě stávající TV nebo digitální obrazovku ve vaší provozovně. Pokud obrazovku v provozovně nemáte, pomůžeme Vám ji pořídit. Stačí nám jedna zásuvka na 230V. K instalaci nepotřebujeme žádné další kabely k internetu či posilovat signál wifi. Tak jednoduché to je. .

Zadání kampaně a reporting

Zvolte si v naší síti kde všude, v jakých časech a s jakou frekvencí přehrajeme vaši reklamu. Garantujeme vám přehrání vašeho spotu na zvolených obrazovkách. K dispozici je vždy online reporting o počtu reálných zhlédnutí vašeho konkrétního spotu a reporting reálného počtu přehrání.

O nic se nestaráte

Zobrazení reklamy a doplňkových informací probíhá plně automaticky. Měření zjistí, zda je obrazovka zapnutá i zda zobrazuje správně placený obsah. Obrazovka je samoobslužná – sama se zapne i vypne dle plánu a v případě problému se sama opraví.

Zkuste si sami, jak jednoduše lze dnes zadat digitální reklamu mimo domov

AD24 je česká platforma, jejímž cílem je vytvořit širokou síť majitelů reklamních obrazovek napříč ČR, tím fakticky zlevnit digitální reklamu mimo domov a přidat možnosti zacílení jako na internetu.

Kromě komerčních účelů dokážeme změnit reklamní prostor na informační portál a propojit tak naši platformu například s chytrými městy, městskou a státní správou, místními dopravci a integrovaným záchranným systémem. Celý systém je navíc autonomní, zabezpečený a může fungovat i v případě krizové situace.

Pojďmě to probrat osobně