Živá a chytrá města

Podporujte své město a jeho městský život

Proč AD24?

Pro obce všech velikostí

Umístění digitálních obrazovek má smysl v každé obci. Od jedné obrazovky ve vesnici s pár obyvateli po několik desítek ve větších městech. Z obrazovky se stane cenný informační bod pro všechny obyvatele. Obyvatelé bez internetu ocení novinky a lokální zprávy a ti trvale online budou rádi za konkrétní informace týkající se jejich okolí.

Důležité informace jako na dlani

Obrazovky ukazují společně s reklamou lokální zprávy, datum, čas, jmeniny, lokální předpověď počasí včetně bouřkového radaru. V neposlední řadě také informace o dění v obci jako svoz odpadu, termíny kulturních a sportovních akcí, dopravní omezení a výkopové práce. Dopravce může obyvatele informovat o výlukách v přepravě. Obrazovku lze propojit na krizové zprávy IZS.

Nové příjmy do obecní kasy

Příjmy z reklamy půjdou rovnou do obecní kasy. Naše platforma přímo propojuje inzerenty a majitele reklamních obrazovek. Vyhnete se nákladným prostředníkům a překupníkům a maximalizujete zisk pro obecní kasu. 

Podpora místních živnostníků a spolků

Pomozte zviditelnit místní živnostníky, podnikatele a další spolky. Můžete se rozhodnout, zda místní podnikatelé dostanou možnost inzerce zdarma.