Živá a chytrá města

Podpořte rozvoj ve svém městě nebo ve své obci

Proč AD24?

Pro města i obce všech velikostí

Umístění digitálních obrazovek v obecních prostorách má smysl v každém městě v každé obci. Od jedné obrazovky ve vesnici s pár obyvateli po několik desítek ve větších městech. Obrazovka je cenný informační zdroj pro všechny obyvatele. Obyvatelé bez internetu ocení novinky a lokální zprávy a ti trvale online budou rádi za konkrétní informace týkající se jejich okolí.

Důležité informace jako na dlani

Obrazovky ukazují společně s reklamou lokální zprávy, datum, čas, jmeniny i lokální předpověď počasí včetně bouřkového radaru. V neposlední řadě také informace o dění v obci jako informace ze zastupitelstva, svoz odpadu, termíny kulturních a sportovních akcí, výlukách v přepravě, dopravní omezení a výkopové práce. Obrazovku lze propojit i na krizové zprávy IZS.

Pasivní příjem do rozpočtu města či obce

Naše platforma přímo propojuje inzerenty a majitele reklamních obrazovek. Příjmy z reklamy půjdou rovnou do obecní kasy. Vyhnete se nákladným prostředníkům i překupníkům a tím maximalizujete zisk pro obecní kasu. 

Podpora lokálních firem, živnostníků a spolků

Nabídněte nové možnosti místním firmám, živnostníkům, podnikatelům a veřejným spolkům inzerce na vašich reklamních obrazovkách v době krize. Podpoříte místní podnikatele díky inzerci zdarma či inzerce se slevou. 

Zkuste si sami, jak jednoduše lze dnes zadat venkovní reklama