Živá a chytrá města

Podpořte rozvoj ve svém městě nebo ve své obci

Proč AD24?

Pro města i obce všech velikostí

Umístění digitálních obrazovek v obecních prostorách má smysl v každém městě v každé obci. Od jedné obrazovky ve vesnici s pár obyvateli po několik desítek ve větších městech. Obrazovka je cenný informační zdroj pro všechny obyvatele. Obyvatelé bez internetu ocení novinky a lokální zprávy a ti trvale online budou rádi za konkrétní informace týkající se jejich okolí.

Důležité informace jako na dlani

Obrazovky ukazují společně s reklamou lokální zprávy, datum, čas, jmeniny i lokální předpověď počasí včetně bouřkového radaru. V neposlední řadě také informace o dění v obci jako informace ze zastupitelstva, svoz odpadu, termíny kulturních a sportovních akcí, výlukách v přepravě, dopravní omezení a výkopové práce. Obrazovku lze propojit i na krizové zprávy IZS.

Pasivní příjem do rozpočtu města či obce

Naše platforma přímo propojuje inzerenty a majitele reklamních obrazovek. Příjmy z reklamy půjdou rovnou do obecní kasy. Vyhnete se nákladným prostředníkům i překupníkům a tím maximalizujete zisk pro obecní kasu. 

Podpora lokálních firem, živnostníků a spolků

Nabídněte nové možnosti místním firmám, živnostníkům, podnikatelům a veřejným spolkům inzerce na vašich reklamních obrazovkách v době krize. Podpoříte místní podnikatele díky inzerci zdarma či inzerce se slevou. 

Zkuste si sami, jak jednoduše lze dnes zadat digitální reklamu mimo domov

AD24 je česká platforma, jejímž cílem je vytvořit širokou síť majitelů reklamních obrazovek napříč ČR, tím fakticky zlevnit digitální reklamu mimo domov a přidat možnosti zacílení jako na internetu.

Kromě komerčních účelů dokážeme změnit reklamní prostor na informační portál a propojit tak naši platformu například s chytrými městy, městskou a státní správou, místními dopravci a integrovaným záchranným systémem. Celý systém je navíc autonomní, zabezpečený a může fungovat i v případě krizové situace.

Pojďmě to probrat osobně